Space wars of new world - New Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Space wars of new world
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Zničená zem - Missia Superman

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Shinan
Admin
Shinan



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptySt júl 08, 2009 7:39 pm

Missia pre teba AYa:)
Návrat hore Goto down
Nanao-sama

Nanao-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptySt júl 08, 2009 9:00 pm

(Jasné! jo a shinan, pokud chceš na Zem, tak dělej třeba že ses nenápadně dostal na moji loĎ XD)
Děsně bleskovou rychlostí sme se dostali z Detorinské soustavy do Slunečné a rovnou na Zem. Jane, chytej, hodila sem po své bodyguardce malinký přístroj. Jane se na mě jen nechápavě podívala, páč netušila co to je. na Zemi nebude moc kyslíku, nebo co to potřebuješ dýchat, tohle sem nedávno koupila u jednoho obchodníka, mělo by to vydržet celkem dlouho. Ryhle sem jí vysvětlila a už sme vyejzali z lodi. Tak kde je ten parchant?! řekla sem jak nadšeně tak i znuděně. Jane si nasadila ten přístroja vyskočila hned za mnou. Loď sme nechali lodí a šli sme přes trosky a spálenou zeminu hledat toho týpka.
Návrat hore Goto down
Shinan
Admin
Shinan



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptySt júl 08, 2009 10:51 pm

počas letu som bol skryty v batožinovom priestore a vystupil som spoza nich hmm dakujem za odvoz nahle som sa zakašľal, do prdele, na zemi je, vlastne už nieje kyslik na rukave som stisol gombik a z bioncikeho brnenia sa mi vysunula iba časť na ustra a nos, nadýchol som sa kyslíku fajn takže čo teraz
Návrat hore Goto down
Nanao-sama

Nanao-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptyŠt júl 09, 2009 1:39 am

Nanao sama! trhla semnou Jane a upozorňovala na jednoho dalšího týpka ( Shinan Very Happy) v bionickém brnění. Bez většího zaájmu sem se na něj podívala, jak bylo mým zvykem zvedla sem levé obočí a nasadila sem si kapucu, aby mi nešlo vidět do obličeje XD Ty seš ten "Superman", bo jak ti to říkaj?! A máš i bionické brnění? Hmm, *ďábelský smích* Soka...tak to sme tě našli...zarazila sem se, když co si, spíš kdosi proběhl bleskovou rychlostí kolem nás. Kariya, chyť ho..natáhla sem ruku omotanou provázkami a ze země se vynořila jaksi mumie či co. Prostě moje loutka, která okamžitě též bleskurychle běželaza tím druhým týpkem. Hej! Kdo jsi ty?!! křikla na tebe Jane připravená v bojové pozici, kdybys náhodou chtěl zaútočit.
Návrat hore Goto down
Shinan
Admin
Shinan



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptyŠt júl 09, 2009 5:28 pm

niekto kto ti pomôže v okoli bolo počuť škripanie , vedľa mna dopadola guľka do čerta, celý som sa hodil do brnenia a na rukách sa mi vysunuli dve rotačníky
Návrat hore Goto down
Nanao-sama

Nanao-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptyŠt júl 09, 2009 10:03 pm

Proč bys pomáhal Nanao-sama? zeptala se tě podezřívavě Jane. Sakra, tech hňup někam zdrhnul! zaklela sem a šla blíž kvám, Pomoc říkáš jo? A že by ses třřeba zeptal jestli chci pomoc, nebo se aspoň představil...Nemysli si, že když ses jeden z mála co má tohle brnění, tak se budeeš moct přivnutit ke komu se ti bude hodit. Probodla sem SHinana pohledem XD A navíc, jednu loutku už mám, druhou zaím nepotřebuju XD ďábelsky sem se pousmla a srovnala si kapuci
Návrat hore Goto down
Shinan
Admin
Shinan



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptyPi júl 10, 2009 1:29 pm

nemusim sa nikoho nič pytať odvkol som
Návrat hore Goto down
Nanao-sama

Nanao-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptyPo júl 13, 2009 8:57 pm

Jak myslíš, nepleť se mi do cesty a ani od nás nic nečekej, víš jako pomoc a tak...řekla sem lhostejně a vydala se jakýmsi směrem hledat toho maniaka XD
Návrat hore Goto down
Valkyrie-sama

Valkyrie-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptyŠt júl 16, 2009 9:00 pm

Len tak som spala a letela na zem ked som omilom naburala do nejakej lodi.Ked som narazila trocha som vam poskodila lod a navic som sa udrela do hlavi a omdlela takze som nevedela co sa bude dit.
Návrat hore Goto down
Nanao-sama

Nanao-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptyŠt júl 16, 2009 11:50 pm

Než sem se vydala na estu, náhle mi někdo naboural do lodi. To už bylo na mě moc, páč já mám ráda klid a né takovej promě ruch. Upravila sem si kapuci tak, aby by nebylo vidět do obličeje a vydala sem se kté cizí lodi. Že by ty si byl ten superman?! řela sem takovým jedovatým hlasem, to sem ale uviděla jen blonďatou dívku a u hlavy měla čůrek krve. yare, yare ( Ale, ale), takže cizinka? Tse! naštvala sem se a chtěla sem podpálit tu loď XDXD To mě ale zastavila jane, Nanao sama! Mate, mohla by se vám hodit! Jako další loutka! Navíc teď je v bezvědomí takže byste ji mohla lehko přeměnit! snažila se mě kecat Jane, páč nechtěla, aby ta dívka zemřela. No dobrá, řekla sem už klidnějším tónem, dala před sebe ruku a vyvolala svoji loutku, Kariyo! Vem ji sebou! přikázala sem, načež se z hlíny vynořila taková trochu zombie loutka dívčí postavy a šla k té blonďaté dívce, vzala ji přes rameno a nesla ji za námi XD
Návrat hore Goto down
Valkyrie-sama

Valkyrie-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptyPi júl 17, 2009 2:10 pm

Ked som sa zobudila Niekto ma niesol z mojej lode.
Co???Kde to som???
Opitala som sa dosť nahlas.
Návrat hore Goto down
Nanao-sama

Nanao-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptySo júl 18, 2009 2:30 pm

Klid, pokud bude poslouchat nic by se ti nemělo stát...řekla sem škodolibě a ani sem se na tebe nepodívala Very Happy
Návrat hore Goto down
Valkyrie-sama

Valkyrie-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptySo júl 18, 2009 8:03 pm

Zacala som sa dost sebou trhat abi ma pustil
Návrat hore Goto down
Nanao-sama

Nanao-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptySo júl 18, 2009 8:15 pm

Já sem si tě vůbec nevšímala, moje priorita teď bylo najít toho chlápka a popřípadě zněj udělat svoji loutku Very Happy Jak si sebou trhala, nenápadně se k tobě přiblížila Jane a šeptla ti: Prosím, nevrť se tak, chvíli to snáma vydrž a Nanao sama tě pak stejně pustí, poradila ti Jane a mile se pousmála
Návrat hore Goto down
Valkyrie-sama

Valkyrie-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptySo júl 18, 2009 8:31 pm

N-no T-tak j-jo
Povedalasom mile a nechibala som sa proistotu xD
Návrat hore Goto down
Nanao-sama

Nanao-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptySo júl 18, 2009 8:43 pm

Take sme šli v čele já, pak ty přehozená na rameni mé loutky a za vámi Jane. Všude kolem nás bylo tak nějak pusto, samé trosky a nikde nikdo a hledej toho supermana -_- " Pak se kdesi něco mihlo, za nějakou troskou. Huh? zpozorněli sme všichni, najednou kdosi proběhl a já honem za ním. Kariya tě pořád držela a Jane jen hlídala jak tebe tak mě, Když bude ten superman silný, ukáže mu Nanao sama co proto!! řekla celkem natěšeně Jane a stála vedle vás XD
Návrat hore Goto down
Shinan
Admin
Shinan



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptySo júl 18, 2009 8:55 pm

bezal som cez ruiny, hľadal niekoho živeho, ked v tom som opäť narazil na tu mimozmštanku (Nanao-Sama) je aj niekto iny na tomto smetikku? vykríkol som
Návrat hore Goto down
Nanao-sama

Nanao-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptySo júl 18, 2009 9:04 pm

Ty? Tse, bohužel, smiř se stím, že se tu teď asi delší dobu uvidíme...řekla sem trochu chladně a už sem začínala být naštvaná, páč sem pořád nenacházela toho supermana XD
Návrat hore Goto down
Valkyrie-sama

Valkyrie-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptySo júl 18, 2009 11:53 pm

Len tak ma ta loutka vlekla na rameni a ja som mala podopretu hlavu a nudila som sa.
Hej!!!!Barbí!!!
Zakricala som na dievca ktore vipadalo ako velitelka.
Návrat hore Goto down
Nanao-sama

Nanao-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptyNe júl 19, 2009 7:01 pm

To oslovení "brabí" mi málem vyrazilo dech XD Radši sem se ani neotočila a jen rudla vzteky XD Ty...zasyčela sem a šla k tobě rychlým krokem. Když sem byla u vás, chytla sem tě pod krkem a srazila tě k zemi Smile Opovaž se mi takhle ještě někdy říct, zablísklo se mi v oku XD A říkám ti, že nedopadneš zrovna dvakrát dobre...opět řekla chladným a varovným tónem a pak tě pustila. Opět sem se rozhlížela po okolí a náhle se vydala nějakým směrem...měla sem pocit, že cítím něčí "energii" a doufala sem, e to bude ten superman
Návrat hore Goto down
Valkyrie-sama

Valkyrie-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptyNe júl 19, 2009 7:47 pm

ale no nerozciluj se pretoze mne bude hladat cela armada takze ked nechcete mat problemi radila bich vam abi ste ma pustili a ja odleti prec nechcete abi vas snad sestri pozabijali???
Povedala som vaznim tonom a potom som len tak zakrutila ocima.
Návrat hore Goto down
Shinan
Admin
Shinan



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptyNe júl 19, 2009 10:43 pm

BUM PRASK všade na okolo začalo všetko vybuchovať, v strede stála akási postava s vyšportovaným telom kockatou hlavou a vojenskými nohavicami, v ruke držala spínač od bômb ktoré prave vybuchli, z úst vybrala dutnik a odklebla tabak na zem počul som tu snád svoje meno? skôre prezivku

Shinan
Prave ste supermana našli
Návrat hore Goto down
Nanao-sama

Nanao-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptyNe júl 19, 2009 11:10 pm

Yare, yare, tak tady seš >Very Happy řekla sem svým typickým ďábelským tónem. To sem se nejdřív otočila na tu zajatkyni XD Hele zlato, jestli proti mě někd pšle armádu nějakejch pitomců, tak já na ně pošlu armádu mrtvolek, co ty na to? Takže klid, a pustim tě až zjistim, že seš mi kničemu, řekla sem veselým tónem XD Jane jen všechno sledovala byla připravena jak k obraně tak k útoku. Takže, ty, přestaň vybuchovat ty bomby, je to trapné a neslušné..řekla sem takovým chladným a zároveń nuděným tónem. Pak sem udělala něco jako ninja pečetě, ale né úplně a kolem dokola začali ylejzat zombie XD
Návrat hore Goto down
Valkyrie-sama

Valkyrie-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptyPo júl 20, 2009 12:06 am

bolo odomna citit taka zla aura.
co si osebe ta panenka misli ze ma tu udrzi???
potichu som si povedala.
Návrat hore Goto down
Nanao-sama

Nanao-sama



Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman EmptyPo júl 20, 2009 12:52 am

Slyšim i vidim všechno...najednou sem se zarazila a pak se jen šťastě pousmála. Poslyš, děvče, nejsi ty náhodou princzena?? Z jednoho nedaleého králoství? Já jen že stvým tatíkem mám ještě nevyřízené účty XD nasadila sem opět ďábelský pohled a při tom sem se kochala pohledem na moje mrtvolky jak se sápají po tom supermanovi XD
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zničená zem - Missia Superman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničená zem - Missia Superman   Zničená zem - Missia Superman Empty

Návrat hore Goto down
 
Zničená zem - Missia Superman
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» missia- Superman
» Zničéná zem : Boj o život
» Missia. Planéta ZEm

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Space wars of new world - New Rpg :: RPG HRA :: Sektor G (Slnečná Sústava)-
Prejdi na: